Děkujeme za Váš zájem o nákup, jehož doručení do Vánoc garantujeme u objednání do pondělí 18.12. včetně. Osobní vyzvednutí je možné do pátku 22.12. v 16 hodin. Přejeme Vám klidné svátky.

Tištěný poukaz na účast ve výzvě Do práce na kole 2024

430 Kč
Skladem

Poukaz na startovné do výzvy Do práce na kole 2024 - TIŠTĚNÝ

 

Dárek, který pomůže městu, planetě i vaší kondici

Namotivujte sebe nebo své blízké k pravidelnému pohybu na kole, koloběžce, pěšky nebo poklusem! Vyhecujte kolegyně nebo kolegy, kamarády nebo příbuzné a pojďte do toho spolu s více než 25 600 účastníky a účastnicemi z celé republiky! Kromě vlastní kondice a psychické pohody podpoříte i přátelskou atmosféru našich měst a životní prostředí.

 

S poukazem se do Květnové výzvy můžete registrovat od 1. 2. 2024 do 30. 3. 2024 na  www.dopracenakole.cz . Při registraci do výzvy stačí místo platby zadat kód z poukazu.

 

Tištěný poukaz na startovné za nejvýhodnější cenu je ideálním dárkem pro kohokoli, kdo chce šlápnout do zlepšení své kondičky, nebo podpořit zdraví planety a města. Potřebujete-li dárek na poslední chvíli, navíc s minimální uhlíkovou stopou, můžete objednat i Poukaz elektronický.

Květnová výzva Do práce na kole (od 1. do 31. 5. 2024) je nejlepší teambuilding a motivace k aktivnímu pohybu. Dopravujte se celý měsíc do práce a z práce na vlastní pohon a své cesty si nahráváte do systému (ručně či pomocí appky). Díky tomu uvidíte data nejen svá, ale i svého týmu, celé firmy nebo města. Během výzvy se zúčastněte řady doprovodných Akcí na triko a nakonec i můžete vyhrát krásné ceny. Květnová výzva je tu pro každého, od studentů, přes OSVČ a zaměstnance až po důchodce a důchodkyně.

 

Kategorie: Poukazy