Děkujeme za Váš zájem o nákup, jehož doručení do Vánoc garantujeme u objednání do pondělí 18.12. včetně. Osobní vyzvednutí je možné do pátku 22.12. v 16 hodin. Přejeme Vám klidné svátky.

Elektronický poukaz na účast ve výzvě Do práce na kole 2024

Elektronický poukaz na účast ve výzvě Do práce na kole 2024
ZDARMAZDARMA
430 Kč
Skladem
Poukaz na startovné do výzvy Do práce na kole 2024 - ELEKTRONICKÝ
 
 
 

Dárek, který pomůže městu, planetě i vaší kondici

Namotivujte sebe nebo své blízké k pravidelnému pohybu na kole, koloběžce, pěšky nebo poklusem! Vyhecujte kolegyně nebo kolegy, kamarády nebo příbuzné a pojďte do toho spolu s více než 25 600 účastníky a účastnicemi z celé republiky! Kromě vlastní kondice a psychické pohody podpoříte i přátelskou atmosféru našich měst a životní prostředí.

 

S poukazem se do Květnové výzvy můžete registrovat od 1. 2. 2024 do 30. 3. 2024 na  www.dopracenakole.cz . Při registraci do výzvy stačí místo platby zadat kód z poukazu.

 

Poukaz na startovné za nejvýhodnější cenu vám pošleme e-mailem. Díky tomu můžete pořídit ideální dárek na poslední chvíli, navíc s minimální uhlíkovou stopou. Můžete ale objednat i Poukaz tištěný.  

Květnová výzva Do práce na kole (od 1. do 31. 5. 2024) je nejlepší teambuilding a motivace k aktivnímu pohybu. Dopravujte se celý měsíc do práce a z práce na vlastní pohon a své cesty si nahráváte do systému (ručně či pomocí appky). Díky tomu uvidíte data nejen svá, ale i svého týmu, celé firmy nebo města. Během výzvy se zúčastněte řady doprovodných Akcí na triko a nakonec i můžete vyhrát krásné ceny. Květnová výzva je tu pro každého, od studentů, přes OSVČ a zaměstnance až po důchodce a důchodkyně.

 

Technické parametry: PDF soubor, který se dá i zadat k tisku

Kategorie: Poukazy