Poukaz na účast ve výzvě Do práce na kole 2023 tištěný

430 Kč
Skladem

Poukaz na startovné do výzvy Do práce na kole 2023 - TIŠTĚNÝ

 

 

Dárek, který pomůže městu, planetě i vaší kondici

Namotivujte sebe nebo své blízké k pravidelnému pohybu na kole, koloběžce, pěšky nebo poklusem! Vyhecujte kolegyně nebo kolegy, kamarády nebo příbuzné a pojďte do toho spolu s 25 000 účastníky a účastnicemi z celé republiky! Kromě vlastní kondice a psychické pohody podpoříte i přátelskou atmosféru našich měst a životní prostředí.

Tištěný poukaz na startovné za nejvýhodnější cenu je ideálním dárkem pro kohokoli, kdo chce šlápnout do zlepšení své kondičky, nebo podpořit zdraví planety a města. Potřebujete-li dárek na poslední chvíli, navíc s minimální uhlíkovou stopou, můžete objednat i Poukaz elektronický.  

Květnová výzva Do práce na kole (od 1. do 31. 5. 2023) je nejlepší teambuilding a motivace k aktivnímu pohybu. Dopravujte se celý měsíc do práce a z práce na vlastní pohon a své cesty si nahrávejte do systému (ručně či pomocí appky). Díky tomu uvidíte data nejen svá, ale i svého týmu, celé firmy nebo města. Během výzvy se zúčastněte řady doprovodných Akcí na triko a nakonec i můžete vyhrát krásné ceny.

Registrace do Květnové výzvy probíhá na  www.dopracenakole.cz od 1. 2. 2023. Při registraci do výzvy stačí místo platby zadat kód z poukazu. Pozor! Poukaz je potřeba využít do 31. 3. 2023.

 

Chcete 6 a více voucherů? Kontaktujte nás na e-mailu: . Vystavíme Vám firemní voucher a fakturu.

Kategorie: Poukazy