Poukaz na účast ve výzvě Do práce na kole 2021

290 Kč
Skladem

Představte si, že se můžete projíst Vánoci s klidným vědomím toho, že forma do plavek nebude ohrožena. Stačí, když víte, že se v příštím roce budete nejméně měsíc pořádně hýbat.

Za nejvýhodnější cenu 290 Kč (která se bude v novém roce zvyšovat) si tak můžete koupit nejenom startovné do květnové výzvy Do práce na kole, ale také Vánoce bez výčitek.

Do práce na kole je nejlepší teambuilding i motivace k aktivnímu pohybu. Celý měsíc se dopravujete do práce a z práce na vlastní pohon a své cesty si nahráváte do systému. Během výzvy se můžete zúčastnit řady doprovodných akcí a nakonec i vyhrát krásné ceny. Připojte se k tisícům účastníků z celé republiky!

Startovné můžete zakoupit sobě nebo jako dárek pro někoho dalšího a případně k jeho koupi můžete inspirovat i svého zaměstnavatele a zajistit sobě i svým kolegům pěkného ježíška. Poukaz vám zašleme e-mailem a při registraci do výzvy z něj stačí namísto platby pouze opsat kód. Registrace poběží na webu www.dopracenakole.cz od 1. 2. 2021 do 30. 4. 2021.

 

Jedná se o tzv. digitální produkt. Poukaz vám bude automaticky po zaplacení doručen na e-mail. 

 

Pro hromadné objednávky více jak 20 poukazů nás prosím kontaktujte přímo na kontakt@dopracenakole.cz.